داستان ما

فرمول از یک ایده شروع شد. ایده‌ای برای آسان‌سازی یک فرایند سخت. سال‌ها بود که در بیزینس های مختلف فرم می‌ساختیم، فرم‌های استخدام، نظر سنجی و فرم‌های برای جامع آوری اطلاعات مشتری و در این راه با چالش‌های بسیاری روبه‌رو بودیم تا این که تصمیم گرفتیم فرآیند ساخت فرم را ساده‌تر کنیم تا هم در زمان و هم در هزینه صرفه جویی شود و این گونه بود که فرمول متولد شد.

فرمول با ارائه‌ی ابزارهای قدرتمند برای ایجاد فرم‌ها، شما را از دردسرهای فنی رها می‌کند و اجازه می‌دهد تا به آسانی فرم‌های مورد نیاز کسب و کار خود را طراحی کنید و به آسانی در اختیار مخاطبان خود قرار دهید.

به روایت آمار و ارقام

برای اطمینان از چشم انداز واقعی و ماموریت فرمول، ما در اینجا با اصول اساسی برای نحوه کار تیمی و نحوه رشد با هم موافقیم. این در یک کلمه فرهنگ فرمول است.

بیش از 2,038

فرم و پایگاه داده ساخته شده در فرمول

بیش از 8,350

کاربر فعال در اپلیکیشن موبایل فرمول

19 ساعت/هفته

میانگین زمان آزاد شده از هر تیم، پس از استفاده از فرمول

سوالات متداول

فرمول چه کمکی به کسب و کار من می کند؟

فرمول می‌تواند برای کسب و کار‌ها فرم استخدام، نظرخواهی، پرسشنامه‌ی درون سازمانی و حتی صفحه‌ی معرفی محصول و خدمات بسازد. استفاده از فرمول برای کسب و کارها دو مزیت دارد:

  1. صرفه‌جویی در زمان و هزینه.
  2. امنیت اطلاعات و دست‌رسی راحت به اطلاعات.
با حساب رایگان، چند تا فرم میتوانم بسازم؟

شما می‌توانید با پلن رایگان ۵ فرم بسازید و با صورت رایگان منتشر کنید.

آیا میتوان با فرمول محصول و یا خدمات خود را بفروشیم؟

بله، شما میتوانید بعد از ارتقا پلن خود، درگاه بانکی مختص به خود را در پنل کاربری ثبت کنید و سپس با استفاده از فرم پرداخت‌دار محصول و خدمات خود به بازار عرضه کنید و با کمک فرمول کسب درآمد کنید.