آموزش‌ها و مقالات

پنل کاربری، مخاطبان را قادر می‌سازد تا دسترسی و مدیریت دسترسی خود و کنترل حساب‌های کاربری را داشته باشند. یک سیستم مدیریت کاربر بخش جدایی ناپذیر مدیریت هویت و دسترسی  را تشکیل می دهد و به عنوان شکل اساسی امنیت عمل می کند.

در فرمول ، امنیت بسیار زیادی وجود دارد که برای این منظور سیاست هایی همچون محرمانه بودن، که به معنای حفظ محدودیت های مجاز در دسترسی و افشا است، از جمله ابزارهایی برای محافظت از حریم خصوصی و اطلاعات اختصاصی؛ و یکپارچگی، که به معنای محافظت در برابر اصلاح یا تخریب نادرست اطلاعات است و شامل اطمینان از عدم انکار و صحت اطلاعات است. و در دسترس بودن، که به معنای اطمینان از دسترسی و استفاده به موقع و قابل اعتماد به اطلاعات است . پس با خیال راحت تمامی اطلاعات خود را میتوانید در آن ثبت کنید .

پنل کاربری حرفه‌ای و راحت، در جذب کاربر بسیار اهمیت دارد و کاربر را ترغیب به فعالیت می‌کند.با توجه به اینکه امروزه بسیاری از کاربران وبسایت ها اهمیت زیادی به شکل و ساختار ظاهری سایت های مورد نظر خود می‌دهند، یکی از مواردی که باید به آن توجه کرد، پنل کاربری است، بنابراین ظاهر زیبا، کاربرپسند بودن، آسانی کار با آن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.در اینجا به بررسی مشخصات کلی پنل کاربری فرمول خواهیم پرداخت.

 

 

وارد پنل کاربری شوید

1) آنچه که باعث می شود مدیران سایت به سمت استفاده از فرمساز فرمول بروند، ایجاد محیطی حرفه ای با طراحی جذاب و همچنین امکانات مطلوب است، که درفرمول این امکانات برای راحتی مدیران و کاربران در نظر گرفته شده است. فرمول می تواند نیاز شما برای راحتی یک پنل پیشرفته کاربری را رفع کند. در ادامه با امکانات پیشخوان کاربریفرمول آشنا خواهید شد.

ثبت نام کنید

2) ثبت نام در سایت‌ فرمول نیازمند مقدمات ساده ای است. شما کافی است که یک ایمیل و شماره تلفن همراه داشته باشید. ثبت نام در فرمول هیچ گونه محدودیتی ندارد و کاملا رایگان است.

 

امکانات گوناگون فرمول

3) امکانات بسیار زیادی در قسمت پنل برای شما قرار دارد که توضیحات هر بخش در کنار آن نوشته شده است و در ویدئوی آموزشی به معرفی کامل قسمت های مختلف پنل پرداخته ایم که میتوانید مشاهده کنید.

 

ساخت تیم قدرتمند

4) هدف از تیم‌سازی متحد کردن یک گروه و کمک به آن‌ها برای همکاری بهتر، جهت رسیدن به اهداف مشترک است. در این فرآیند، افراد تیم شناخت بیشتری در مورد مهارت‌ها و عملکردهای یکدیگر پیدا خواهند کرد که این موضوع، افزایش انسجام گروه را به دنبال خواهد داشت. رسیدن اعضا به یک نقطه مشترک باعث تقویت ارتباط، احترام و اعتماد آن‌ها خواهد شد.

 

نام مجموعه

5) تیم‌سازی اساساً باعث ایجاد و تحکیم همکاری، مشارکت، تعاملات و ارتباط می‌شود. قبل از اینکه به تنهایی ماموریت تیم‌سازی در کسب‌وکار خود را آغاز کنید، بهتر است برای مجموعه ی خود یک نام انتخاب کنید.

 

اسامی اعضای تیم

6) ایجاد تیم‌های قوی از طریق تعاملات و ارتباطات عالی امکان‌پذیر خواهد بود. اعضای تیم باید یکپارچه باشند تا عملکرد کارآمدی داشته باشند. رهبران تیم می‌توانند با تشویق و تأیید پیشرفت اعضای تیم، باعث ایجاد انگیزه در کارمندان شوند و روحیه آن‌ها را تقویت کنند.

 

بارگزاری فرم ها

7) با استفاده از فرم های ارسال مدارک در فرم ساز می‌توان مدارک مورد نظر را از کاربر یا مشتری دریافت نمود. فرم ارسال مدارک یکی از پرکاربردترین فرم هایی است که در بیشتر موارد با آن مواجه و از آن استفاده می‌شود.

 

ارتقای پنل کاربری

8) همانگونه که در ویژگی‌های هر پنل نوشته شده است استفاده از پنل‌ها امکانات بیشتری نسبت به پنل رایگان در اختیارتان قرار خواهد داد که مهمترین آن‌ها استفاده از فیلدهای پیشرفته و تنظیمات پیشرفته و امکان ساخت بیشتر فرم و ثبت اطلاعات بیشتر توسط مشتریانتان خواهید داشت.

 

ارتباط با پشتیبانی

9) با در نظر گرفتن ارزش بالای کاربران سایت فرمول در بازار رقابتی امروز و وجود رقبا در هر صنف، راضی نگاه داشتن مشتریان ما از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و همین امر باعث افزایش مشتریان در کسب و کار ما خواهد شد. با در نظر گرفتن این موضوع که همواره به عنوان یک چالش در سازمان ها مطرح بوده، تیم متمرکز و حرفه ای پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته حامی و در کنار مشتریان کسب و کار شماست تا درخواست های مشتریان شما که در قالب ایمیل یا شماره تلفن مطرح میشوند را به بهترین نحو پاسخگو باشد.

 

کاملا ریسپانسیو

10) داشتن سایت واکنش‌گرا کمک می‌کند تا در همه جا و همه زمان در دسترس کاربران خود قرار بگیرید. درواقع با داشتن یک سایت واکنش‌گرا، مخاطب شما می‌تواند در هر مکان به سایت شما دسترسی داشته باشد و این امر امتیاز بسیار بزرگی برای کسب و کار شما است.

 

سخن آخر

داده ها و اطلاعات های شما برای ما بسیار ارزشمند  هستند. حفاظت از اطلاعات به دلایل زیادی مهم است، از جمله:

حفاظت از اطلاعات شناسایی شخصی شما 

حفاظت از مالکیت معنوی  و اسرار تحقیقاتی

امیدواریم از آموزش لذت برده باشید ، آرزوی موفقیت برای شما.