آموزش

انتشار و ارسال فرم

برای اینکه تجارت به آرامی پیش برود، مهم است که بدانیم تا چه حد می توان اطلاعات را از نزدیک به اشتراک گذاشت. به اشتراک گذاری ناکافی اطلاعات به دلیل سوء تفاهم می تواند منجر به مشکلاتی شود، بنابراین باید محیطی ایجاد کرد که اشتراک گذاری اطلاعات را آسان کند.

بعد از اتمام مراحل طراحی فرم و اعمال تنظیمات نوبت به اشتراک گذاری فرم آنلاین است تا در اختیار افراد جهت ثبت اطلاعات قرار گیرد و یا بعد از طراحی آزمون آنلاین بایستی سوالات در اختیار دانش آموزان یا دانشجویان جهت شرکت در آزمون و تکمیل اطلاعات قرار گیرد.

در فرم ساز آنلاین فرم افزار قرار دادن فرم در اختیار افراد و یا اشتراک فرم به روش های متعددی امکان پذیر است که به شما این امکان را میدهد تا از هر یک از روش های اشتراک که برایتان مقدور است، استفاده نمایید.

برای دستیابی به اهداف خود از طریق اشتراک گذاری فرم، «بهبود کارایی کسب و کار» و «بهبود بهره وری»، درک صحیح اهمیت به اشتراک گذاری اطلاعات ضروری است.

با درک اهمیت اشتراک‌گذاری اطلاعات، می‌توانید متوجه شوید که اشتراک‌گذاری اطلاعات چقدر ارزشمند است، چیزی که صرفاً به عنوان بخشی از کارهای روزمره انجام شده است.

در ادامه انواع اشتراک گذاری فرم در فرم ساز آنلاین فرم افزار را مشاهده خواهید کرد و اگر این آموزش را با ما پیش بروید، اهمیت  اشتراک گذاری اطلاعات را درک خواهید کرد و می توانید  اشتراک گذاری اطلاعات کارآمد را درفرم خود ارتقا دهید.

 

نحوه ی دریافت لینک فرم

1) به اشتراک گذاشتن لینک فرم از طریق شبکه های اجتماعی یکی دیگر از راه های اشتراک گذاری است، با استفاده از شبکه های اجتماعی که این روزها مخاطبین بسیاری به خود جذب کرده است می توانید لینک فرم خود را در این شبکه ها به اشتراک گذاشته تا مخاطبین شما وارد فرم شده و اطلاعات مورد نیاز را ثبت نمایند. همچنین لینک فرم را میتوان از طریق پیامک نیز ارسال کرد و یا در پیامک های تبلیغاتی که برای کسب و کارتان ارسال میکنید و پیامک های نظرسنجی که برای کاربران ارسال میشود لینک فرم قابل ارسال خواهد بود.

 

 

نحوه ی استفاده از لینک

2) برای اشتراک گذاری فرم یا آزمون، کافیست “لینک فرم” که فرمساز در اختیار شما قرار می دهد را کپی و در شبکه‌های اجتماعی منتشر نمایید.

 

 

قرار دادن روی سایت (روش اول)

3)  با استفاده از صفحه ساز های ویژوال کامپوزر یا المنتور و صفحه ساز وردپرس می‌توان فرم را درون سایت قرار داد. در روش اول ابتدا در المنتور یک دکمه درست می کنیم و سپس لینک داده شده را از قسمت پیوند دکمه وارد میکنیم تا فرم ما قابل دسترسی شود.

 

 

قرار دادن روی سایت (روش دوم)

4) روش دوم ، قرار دادن کد HTML فرم در سایت است که ابتدا روی گزینه ی iframe کلیک می کنید تا کد مربوطه نمایش داده شود.

 

کپی کردن کد HTML

5) کد html فرم را کپی کرده و در یکی از صفحات وبسایت خود قرار دهید.

 

قرار دادن فرم در سایت

6) بعد از آنکه کد html را کپی کردیم، یک دکمه ی کد html در صفحه ی مورد نظر ایجاد میکنیم و سپس کد خود را وارد میکنیم تا فرم ما ایجاد شود.

 

سخن پایانی

اولین مزیت عینی اشتراک گذاری اطلاعات، بهبود کارایی کار است. مشکلات ناشی از عدم به اشتراک گذاری اطلاعات در کسب و کار، از جمله عدم انجام تنظیمات برنامه با شرکای تجاری به دلیل کوتاهی در اطلاع رسانی به مسئول، و تاخیر در تحویل به دلیل عدم انتقال دقیق اطلاعات مورد نیاز به سایت می باشد.

اگر به اشتراک گذاری اطلاعات روان باشد، این نوع رکود و تاخیر کسب و کار بسیار کاهش می یابد و کارایی کسب و کار بهبود می یابد.بنابر این هنگامی که مشکلی رخ می دهد، اگر اشتراک گذاری اطلاعات کار نمی کند، ممکن است پاسخ به تعویق بیفتد. اگر به اشتراک گذاری اطلاعات روان نباشد، تشخیص واضح مشکلات زمان می برد و پاسخ ناگزیر به تأخیر می افتد. موارد زیادی وجود دارد که در آن تجهیزات جدید معرفی شده است، اما تنها تعداد کمی از کارکنان می دانند که چگونه با جزئیات کار کنند. با به اشتراک گذاشتن اطلاعات، همه کارمندان می توانند نحوه کار با سیستم را بیاموزند بدون اینکه کارمندانی زمان و تلاش خود را برای آموزش هر فرد به صورت جداگانه صرف کنند.

به اشتراک گذاری اطلاعات نیز به تصمیم گیری سریع کمک می کند. زمان و سرعت در تجارت بسیار مهم است. در جامعه مدرن، جایی که همه چیز و چیزها دائماً در حال تغییر هستند، فقدان حس سرعت یک نقص بزرگ است. چه در مورد قراردادهای تجاری یا اجرای سیستم باشد، اگر بتوانید به راحتی اطلاعاتی را به اشتراک بگذارید که به شما در تصمیم گیری کمک می کند، می توانید زمان تصمیم گیری را کوتاه کنید و از رقبای خود جلوتر باشید.

در واقع فرم سازفرمول بهترین ابزار برای ایجاد فرم ها در کوتاه ترین زمان ممکن است. با استفاده از ابزار های فرمول شما به سادگی می توانید موارد مختلف را بکشید و رها کنید و فیلدها را در جایی که به آن ها نیاز دارید قرار دهید. با رنگ ها و ساختار فرم های خود بازی کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

بهترین بخش درباره ی فرم ساز ها این است که می توانید همه این کارها را بدون نوشتن یک خط کد انجام دهید.

در حالت ایده آل، اشتراک گذاری اطلاعات یک سازمان باید به گونه ای باشد که همه بتوانند بدون توجه به زمان یا مکان (محل کار دیجیتال) از اطلاعات یکسان استفاده کنند. اما در واقعیت همان اطلاعات به اشتراک گذاشته نمی شود و در بسیاری از موارد فقط به دست برخی از کارمندان می رسد.

علاوه بر این، در سال های اخیر، نیاز به اشتراک گذاری اطلاعات فراتر از مرزهای سازمان ها و شرکت ها وجود داشته است. این به این دلیل است که ایجاد مشترک و همکاری بین شرکت ها در حال محبوب شدن است و مفهوم نوآوری باز به طور گسترده ای شناخته می شود. برای موفقیت ایجاد مشترک و همکاری، هر یک از طرفین باید اطلاعاتی را که دارند به اشتراک بگذارند.

با اشتراک گذاری فرم، ما می‌توانیم به درخواست‌های فوری به سرعت پاسخ دهیم و به کسب‌وکار شما اجازه می‌دهیم به راحتی پیش برود و رشد کند.

موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *